Delta Light

Spoločnosť Delta Light® založil manažér a dizajnér Paul Ameloot a stal sa z nej líder na trhu, ktorý udáva trendy v architektonickom osvetlení. Spoločnosť predstavuje inovatívne svetelné dizajny a po celom svete je uznávaná za jemnú kombináciu atmosféry, elegancie, funkcionality a dizajnu, a to ako v interiérovom, tak aj v exteriérovom osvetlení. Budúcnosť Delta Light® zaisťujú Peter a Jan Amelootovci, ktorí sa pridali k svojmu otcovi na čele spoločnosti, pričom do tímu vniesli novú dynamiku a ambície.

Spoločnosť Delta Light stavia na svojej reputácii výrobcu architektonického osvetlenia a rozvíja sa tak, že v oblasti projektov osvetlenia bytového, obchodného či špecializovaného prostredia už určuje trendy. Či už ide o projekty pre maloobchod alebo bytové, kancelárske a verejné priestory, o salóny, hotely a exteriéry rôzneho rozsahu, spoločnosť Delta Light má sortiment, skúsenosti a vedomosti potrebné na naplnenie funkčných a estetických potrieb daných projektov.

Spoločnosť Delta Light založila svoj rozvoj na internom projektovaní, výskume a vývoji, kontrole kvality, skúšaní a výrobe. Všetko – počínajúc návrhom až po inžinierske vyhotovenie a odskúšanie prototypu, celá výroba, balenie a skladovanie – sa realizuje v belgickom ústredí spoločnosti Delta Light.

Zo spoločnosti Delta Light sa časom stal globálny hráč, ktorý ponúka riešenia a služby spojené s osvetlením v 120 krajinách sveta. Firma zriadila sieť inšpiratívnych salónov a pobočiek vo väčšine hlavných miest svetového dizajnu – od Sydney po New York, Amsterdam, Bogotu, Hongkong, Kodaň, Miami, Londýn, Miláno, Kapské mesto a Petrohrad a veľa ďalších.

Úspech spoločnosti Delta Light stojí na neustálej snahe o dokonalosť a inováciu, a to v dizajne výrobkov, ako aj v technikách výroby, kontrole kvality a zákazníckej podpory. Hlavným prvkom prístupu uplatňovaného v spoločnosti Delta Light je rozsiahly školiaci program, v rámci ktorého odborníci na osvetlenie predvádzajú najnovšie spôsoby inštalácie, trendy v odvetví a vývoj výrobkov.

Delta Light®, stavajúc na skvelej povesti výrobcu architektonického osvetlenia pre domy, vyrástla do spoločnosti, ktorej meno je zažité a ktorá udáva trendy v oblasti svetelného dizajnu pre komerčné a profesionálne prostredia. Spoločnosť obstaráva pre svetovo známe značky a architektov sofistikované svetelné riešenia s pridanou hodnotou. Projekty sú rôznorodé od obchodných po rezidenčné, administratívne, verejné, showroomy, pohostinské alebo záhradné projekty, malé i veľmi rozsiahle. Delta Light® má sortiment výrobkov, skúsenosti i znalosti, aby dokázala splniť funkčné i estetické potreby vašich projektov. Každý projekt si vyžaduje individuálny prístup a tu sa Delta Light odlišuje od ostatných vďaka výnimočnému balíku služieb a dizajnových nástrojov. Globálny tím pracuje so všetkými zainteresovanými stranami, aby tak dosiahol najlepší možný výsledok. Začína sa so službami svetelného dizajnu až po proces inštalácie a ovládania osvetlenia ako funkcie jeho prostredia. Či už ide o technické otázky alebo otázky využitia, analýzy výkonu alebo úspornosti, certifikačný proces LEED, individuálny dizajn a riešenia na mieru, potreby podania alebo grafiky alebo o akúkoľvek inú problematiku týkajúcu sa svetelného dizajnu – Delta Light poskytne pre vaše projekty všetky riešenia na jednom mieste.